Бур по армованому бетону Bosch SDS max-4 (28x200x320 мм) (2608685870)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.75 кг |
| Диаметр | 28 мм |
| Общая длина | 320 мм |
| Обрабатываемый материал | по бетону, по каменю по цеглі, по плитці, для армованого бетону, по граніту |
| Підходить для | відбійних молотків, перфораторів |
| Робоча довжина | 200 мм |
| Тип | шнекові |
| Тип крепежа | SDS MAX |
Информация для заказа
- Цена: 1 126 ₴


