Спиральное сверло Bosch HSS-PointTeQ (6.8×69×109 мм, 10 шт.) (2608577236)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Общая длина | 109 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Внешний диаметр | 6.8 мм |
| Кількість предметів в наборі / пакуванні | 10 шт.; ціна за штуку |
| Материал | HSS |
| Обрабатываемый материал | листовий метал, алюміній, сталь, пластмаса, деревина, сендвіч-панелі |
| Робоча довжина | 69 мм |
| Тип | спіральне |
| Хвостовик | циліндричний |
Информация для заказа
- Цена: 52 ₴





