Бур по бетону Bosch SDS-max-7 (52x400x520 мм) (2608586807)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 52 мм |
| Общая длина | 520 мм |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Обрабатываемый материал | бетон, залізобетон, цегла, камінь |
| Підходить для | перфоратора |
| Робоча довжина | 400 мм |
| Хвостовик | SDS-max |
Информация для заказа
- Цена: 9 887 ₴



