Кусторез аккумуляторный Bosch EasyHedgeCut 18V-45 (18 В, без АКБ) (0600849H03)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.3 кг |
| Габаритні розміри | 940х240х195 мм |
| Длина ножа | 450 мм |
| Дополнительно | ріжучі ножі виготовлені лазерним різанням з алмазним заточуванням, невелика вага і хороший баланс, система захисту від заїдання Bosch Anti Blocking, універсальна акумуляторна система Bosch POWER FOR ALL 18V |
| Комплектация | без АКБ та ЗП, гарантійний талон, інструкція з експлуатації |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Уровень шума | 74 дБ |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость вращения вала | 2400 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 780 ₴








