Тачка садовая DOMIV WRC (80 л, 120 кг, PN) (220-4015)
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 12 кг |
| Основные | |
| Грузоподъемность | 120 кг |
| Количество колес | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс навантаження шини (міцність колеса) | 2PR |
| Ось | діаметр - 12 мм; довжина - (100) 155 мм |
| Габаритні розміри | 1500х640х620 мм |
| Довжина ступиці колеса | 100 мм |
| Цвет | рама зелена |
| Кузов | матеріал - сталь 0.6 мм; покриття - оцинковане |
| Объем | 80 літрів |
| Рама | діаметр труби - 32 мм; товщина стінки труби - 1 мм; покриття - порошкова фарба |
| Тип | суцільнозварна з підпоркою |
| Тип колеса | пневматичне; діаметр 380 мм, 3.5х8" |
Информация для заказа
- Цена: 1 999 ₴






