Аккумуляторный гидравлический обжим кабеля Bosch GPH 18V-60 Professional (18 В, без АКБ) (06019P0100)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Габаритні розміри | 77.2х97.4х357 мм |
| Дополнительно | обертання голівки: 340°, довжина ходу макс: 17 мм, автоматичне втягування, USB роз'єм, функція зчитування, робоче підсвічування, автоматичне обмеження і контроль тиску, режим USB: USB 2.0, час обтискання від 2 с до 5 с (залежно від кабелю) |
| Усилие | 60 кН |
| Комплектация | без АКБ і ЗП, кейс XL-BOXX, інструкція, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Підходить для | обтискання кабельних наконечників на мідних і алюмінієвих кабелях перетином до 300 мм |
| Уровень шума | 67 дБ |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип питания | Аккумулятор |
Информация для заказа
- Цена: 135 828 ₴










