Аккумуляторный гидравлический резак по кабелю Bosch GPH 18V-60 Professional (18 В, без АКБ) (06019P0000)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Габаритні розміри | 77.2х97.4х427.5 мм |
| Усилие | 50 кН |
| Комплектация | без АКБ і ЗП, кейс XL-BOXX, інструкція, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Підходить для | різу мідних і алюмінієвих кабелів діаметром до 40 мм |
| Уровень шума | 69 дБ |
| Тип питания | Аккумулятор |
Информация для заказа
- Цена: 135 828 ₴









