Прямая шлифмашина Bosch Professional GGS 30 LPS (0.75 кВт, 25 мм) (06012B5220)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Габаритні розміри | 397х78х92 мм |
| Дополнительно | плавний пуск, регулятор обертів, підтримання обертів, захист від випадкового ввімкнення, цанговий патрон |
| Диаметр диска | 25 мм |
| Діаметр шпинделя | 43 мм |
| Комплектация | гайковий ключ (17 мм), цанга 6 мм з гайкою, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Напряжение питания | 220 В |
| Мощность | 750 Вт |
| Уровень шума | 91 дБ(А) |
| Тип питания | від мережі |
| Цанговий патрон | 3, 6, 8, 1/4 мм |
| Скорость вращения вала | 7 000 – 33 000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 13 278 ₴








