Аккумуляторная угловая шлифовальная машина Bosch GWS 18V-8 Professional (18 В, 2х5 А*ч) (06019N4103)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг |
| Габаритні розміри | 132x390x158 мм |
| Дополнительно | захист від зворотного удару, блокування кнопки включення, обмеження подачі струму (плавний пуск) |
| Диаметр посадочного отверстия | 22.23 мм |
| Внешний диаметр | 125 мм |
| Комплектация | додаткова ручка, затискна гайка, захисний кожух, ключ під два отвори, кріпильний фланець, 2 акб GBA 18V 5.0Ah, з/п GAL 1880 CV, кейс L-BOXX 136 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Підходить для | різання та шліфування, включаючи видалення іржі, зачищення зварних швів, обробку металу та виконання ремонтних робіт |
| Уровень шума | 79 дБ |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Скорость вращения вала | 9000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 21 534 ₴







