Бензинова мотокоса Husqvarna 336FR (1,9 к.с., 470 мм) (9666047-03)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 0.6 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 174.5x27x25.2 см |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 113 дБ(А) |
| Диск пильний | Scarlett 200-22 |
| Комплектация | ніж для трави: Multi 300-3 (5784445-01), підвіска травокосарки: Balance 35, диск пристальний: Scarlett 200/22/1» (5974682-01), тримерна головка: T35 (М12 L) (5784464-01), інструкція, гарантійний талон |
| Ніж для трави | Multi 300-3 |
| Об'єм циліндра | 34.6 см |
| Мощность | 1.9 к.с. |
| Підвіска травокосарки | Balance 35 |
| Руків'я | велосипедне |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 98 дБ(А) |
| Різальна система | Волосінь / ніж / диск |
| Тип питания | бензин |
| Тримерна головка | T35 M12 |
| Скорость вращения вала | 8220 об/хв |
| Ширина скошування | 470 мм |
Информация для заказа
- Цена: 24 499 ₴



