Мотоблок Husqvarna TF 545P (6.8 к.с., 1100 мм) (9676393-02)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Тип | Мотоблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 113 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 30 см |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 102 дБ(А) |
| Глибина оброблення | 110 см |
| Джерело живлення | Бензинові |
| Максимальна потужність (задекларована виробником двигуна) | 6.7 к.с. |
| Об'єм паливного бака | 202.88 рідинна унція (амер.) |
| Об'єм циліндра | 16.5 куб.дюйми(-ів) |
| Основне джерело живлення | Бензинові |
| Потужність | 6.7 к.с. |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 80 дБ(А) |
| Тип енергії двигуна | Бензиновий |
| Тип культивації | Вперед за напрямком руху |
| Тип повітряного фільтра | Папір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 999 ₴



