Акумуляторний тример Husqvarna 325iR (36 В, без АКБ, 420 мм) (9705669-01)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 96 дБ(А) |
| Комплектация | без АКБ і ЗУ, інструкція, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Ніж для трави | Grass 255-3 |
| Підвіска травокосарки | Balance 35 |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 83 дБ(А) |
| Різальна система | волосінь / ніж |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тримерна головка | T35 M10 |
| Скорость вращения вала | 8 400 об/хв |
| Ширина скошування | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 17 999 ₴



