Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 247i (36 В, без АКБ, 470 мм) (9705420-01)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Объем травосборника | 55 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 24.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 20 - 75 мм |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 95 дБ(А) |
| Источник питания | Акумулятор |
| Кількість обертів валу при номінальному навантаженні | 3000 об/хв |
| Площа газону | 800 м² |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 82 дБ(А) |
| Тип аккумулятора | 36 В |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пуску | електростартер, ручний |
| Ширина скошування | 470 мм |
Информация для заказа
- Цена: 25 499 ₴



