Культиватор Husqvarna TF 120 (1.63 к.с., 460 мм) (9671008-03)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Тип | Культиватор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 1.8 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 93.0 дБ(А) |
| Глибина оброблення | 150 мм |
| Джерело живлення | Бензин |
| Діаметр фрези | 225 мм |
| Кількість обертів валу при номінальному навантаженні | 3150 об/хв |
| Кількість фрез | 6 |
| Модель двигуна | R80 |
| Об'єм оливного бака | 0.35 л |
| Об'єм циліндра | 79 куб.см. |
| Передавання | 1 вперед |
| Потужність | 1.6 л.с. |
| Редуктор | ланцюговий |
| Система охолодження | Повітряна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип культивації | Вперед за напрямком руху |
| Тип пуску | ручний стартер |
| Ширина оброблення | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 899 ₴



