Мотоблок Husqvarna TF 545DE (6.8 к.с., 1100 мм) (9676393-02)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Тип | Мотоблок |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 167 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (без ріжучого обладнання) | 30 см |
| Глубина обработки | 135 см |
| Источник питания | Дизельні |
| Максимальна потужність (задекларована виробником двигуна) | 8.9 к.с. |
| Объем топливного бака | 155.54 рідинна унція (амер.) |
| Об'єм циліндра | 25.5 куб.дюйми(-ів) |
| Основне джерело живлення | Дизельні |
| Мощность | 8.85 к.с. |
| Тип енергії двигуна | Дизель |
| Тип культивації | Вперед за напрямком руху |
| Тип повітряного фільтра | Контактно-масляний |
Информация для заказа
- Цена: 54 999 ₴


