
Бензопила Husqvarna 120 Mark II (1.88 к.с., 350 мм) (9678619-03)
6 449 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9678619-03
+380 (97) 306-03-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бензопила Husqvarna 120 Mark II (1.88 к.с., 350 мм) (9678619-03)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Вага | 4.85 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 113 дБ(А) |
| Додатково | автоматичне гальмо ланцюга, автоматичне змащення ланцюга під час роботи, антивібраційна система, захисний щиток для рук |
| Термін | 3/8" mini |
| Об'єм паливного бака | 0.3 л |
| Об'єм циліндра | 38.2 см |
| Потужність | 1.88 к.с. |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 100.7 дБ(А) |
| Тип живлення | бензин |
| Швидкість ланцюга в робочому режимі | 16.8 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 449 ₴


