Акумуляторний тример Husqvarna 535iRX (36 В, без АКБ, 450 мм) (9678506-05)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без батареї | 4.9 кг |
| Габаритні розміри | 1750х300х125 мм |
| Комплектація | без АКБ і ЗП, ніж для трави - Multi 300-2, підвіска - Balance 55, тримерна головка - T35 M12, зарядний пристрій і акумулятор в комплект не входять, гарантійний талон, інструкція з експлуатації, поставляється в картонній коробці |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Ніж для трави | Multi 300-3 |
| Підвіска травокосарки | Balance 55 |
| Руків'я | велосипедне |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 82 дБ(А) |
| Різальна система | волосінь / ніж |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Тривимірна головка | T35 M12 |
| Швидкість обертання вала | 8200 об/хв |
| Ширина скошування | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 999 ₴



