Газонокосарка акумуляторна Husqvarna Aspire LC 34-P4A (0.5 кВт, без АКБ, 340 мм) (9706483-01)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Объем травосборника | 30 л |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-65 мм |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 87 дБ(А) |
| Источник питания | Акумуляторні |
| Кількість обертів валу при номінальному навантаженні | 3000 об/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Площа газону | 500 м² |
| Мощность | 500 Вт |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 74 дБ(А) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пуску | ручний, електростартер |
| Ширина скошування | 340 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴



