Кусторез бензиновый Husqvarna 122HD60 (0.8 к.с., 600 мм, 28 мм) (9665324-01)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Пользовательские характеристики | |
| Local ID Gardena | 00096-65.324.01 |
| Вес | 4.9 кг |
| Расход топлива | 0.33 кг/год |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 101 дБ(А) |
| Источник питания | Бензинові |
| Довжина ножів | 59 см |
| Максимальна потужність (задекларована виробником двигуна) | 0.6 кВт |
| Объем топливного бака | 0.3 л |
| Об'єм циліндра | 1.3 куб.дюйми(-ів) |
| Основне джерело живлення | Бензинові |
| Мощность | 0.8 к.с. |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 94 дБ(А) |
| Тип енергії двигуна | Бензин |
| Тип повітряного фільтра | Піна |
| Скорость резки | 4050 розріз/хв |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴



