Кусторез аккумуляторный Husqvarna 322iHD60 (36,0 В, без АКБ и ЗУ, 600 мм) (9704664-01)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага без батареї | 3.3 кг |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 98 дБ(А) |
| Источник питания | Акумулятор |
| Довжина ножів | 60 см |
| Общая длина | 112 см |
| Комплектация | без АКБ і ЗУ, інструкція, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 85 дБ(А) |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | BLDC (безщітковий) |
| Скорость резки | 3500 різ/хв |
Информация для заказа
- Цена: 12 999 ₴



