Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 142iS (36 В, без АКБ, 420 мм) (9705419-01)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Объем травосборника | 50 л |
| Тип передвижения | Самоходная |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 17 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25 - 75 мм |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 96 дБ(А) |
| Источник питания | Акумулятор |
| Комплектация | поставляється без АКБ і ЗП, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість обертів валу при номінальному навантаженні | 3200 об/хв |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Площа газону | 500 м² |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 83 дБ(А) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пересування | самохідна |
| Тип пуску | електростартер, ручний |
| Ширина скошування | 420 мм |
Информация для заказа
- Цена: 21 499 ₴



