Кусторез телескопический аккумуляторный Husqvarna 520iHT4 (36 B, без АКБ, 550 мм) (9679712-03)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.5 кг |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 94 дБ(А) |
| Источник питания | Акумулятор |
| Довжина ножів | 55 см |
| Довжина, подовжена, з ріжучим обладнанням | 346 см |
| Дополнительно | поворотна ручка |
| Комплектация | без АКБ і ЗУ, інструкція, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 80 дБ(А) |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | BLDC (безщітковий) |
| Скорость резки | 4000 різ/хв |
Информация для заказа
- Цена: 24 999 ₴



