Триммер Husqvarna Aspire T28-P4A (18 В, без АКБ, 280 мм) (9706202-02)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 1560x240x260 мм |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 88 дБ(А) |
| Источник питания | Акумулятор |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 73 дБ(А) |
| Різальна система | головка з волосінню |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тримерна головка | A15B |
| Скорость вращения вала | 6800 об/хв |
| Ширина скошування | 280 мм |
| Штанга | телескопічна |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴



