Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LB 144i KIT (36 В, 4 А*год, 440 мм) (9706482-02)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Тип передвижения | Несамоходная |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 92 дБ(А) |
| Источник питания | Акумуляторні |
| Комплектация | акумулятор (1 шт.), зарядний пристрій, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість обертів валу при номінальному навантаженні | 3200 об/хв |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Площа газону | 500 м² |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 77 дБ(А) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пересування | несамохідна |
| Тип пуску | електростартер, ручний |
| Ширина скошування | 440 мм |
Информация для заказа
- Цена: 24 499 ₴



