Аккумуляторный триммер Husqvarna 110iL FLXi КИТ (36 В, 2 А*ч, 300 мм) (9705312-02)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 А*год |
| Вага без батареї | 3.2 кг |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 92 дБ(А) |
| Источник питания | Акумулятор |
| Комплектация | Акумулятор BLi10, зарядний пристрій QC80, тримерна котушка, упаковка, інструкція, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 73.4 дБ(А) |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тримерна головка | A15B |
| Скорость вращения вала | 6500 об/хв |
| Ширина скошування | 300 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 899 ₴



