Сучкорез мини-пыля Husqvarna Aspire P5-P4A KIT (18 В, 2,5 А*ч) (9706213-05)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2.5 А*год |
| Вес | 1.3 кг |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 91 дБ(А) |
| Длина рабочей части | 13 см |
| Довжина, подовжена, з ріжучим обладнанням | 221 см |
| Комплектация | акумулятор P4A 18-B45 ємністю 2,5 А·год, зарядний пристрій для P4A 18-C70, масло для змащення ланцюга об'ємом 50 мл, гачок для зберігання |
| Крок | 1/4" |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 75 дБ(А) |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Швидкість ланцюга в робочому режимі | 5 м/с |
Информация для заказа
- Цена: 7 199 ₴



