Кущоріз акумуляторний Husqvarna 522iHD75 (36 В, без АКБ, 750 мм) (9704661-01)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага без батареї | 3.8 кг |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 95 дБ(А) |
| Довжина ножів | 75 см |
| Комплектація | без АКБ і ЗУ, інструкція, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 81 дБ(А) |
| Тип двигуна | BLDC (безщітковий) |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Швидкість різання | 4400 розріз/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 999 ₴



