Аккумуляторный высоторез Husqvarna AspireTM PE5-P4A KIT 18 В, 4 А*ч) (9706214-05)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | 2.8 кг |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 90 дБ(А) |
| Довжина в розкладеному стані | 221 см |
| Дополнительно | телескопічна штанга |
| Комплектация | акумулятор P4A 18-B72, 18 В, 4.0 Ач, зарядний пристрій P4A 18-C70, штанга телескопічна, масло 50 мл, інструкція, гарантійний талон |
| Крок | 1/4" |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 74 дБ(А) |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Швидкість ланцюга в робочому режимі | 5 м/с |
Информация для заказа
- Цена: 9 299 ₴



