Мотоблок Husqvarna TF 440 (5.9 к.с., 1050 мм) (9705927-01)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Тип | Мотоблок |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 92 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 4.2 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 99 дБ(А) |
| Джерело живлення | Бензин |
| Додатково | регульована ширина культивації, реверсний хід |
| Діаметр фрези | 360 мм |
| Кількість обертів валу при номінальному навантаженні | 3600 об/хв |
| Кількість фрез | 8 |
| Максимальна потужність (задекларована виробником двигуна) | 5.9 к.с. |
| Модель двигуна | WM170F/P |
| Об'єм двигуна | 212 см. |
| Об'єм оливного бака | 1.1 л |
| Передавання | 4 вперед/2 назад |
| Потужність | 5.9 к.с. |
| Редуктор | шестерний |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 81.6 дБ(А) |
| Система охолодження | Повітряна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип культивації | Вперед за напрямком руху |
| Тип пуску | ручний стартер |
| Ширина оброблення | 1050 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 999 ₴



