Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 551iV (36 В, без АКБ, 510 мм) (9706260-01)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Тип | Газонокосилка |
| Объем травосборника | 65 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 40 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота обробки | 25 - 75 мм |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 97 дБ(А) |
| Источник питания | Акумуляторні |
| Дополнительно | регулювання швидкості, регулювання ручки, мульчування, викид трави: назад, у травозбірник |
| Комплектация | без АКБ та ЗП, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість обертів валу при номінальному навантаженні | 3 000 об/хв |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 6 |
| Материал | Алюминий |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Площа газону | 1000 м² |
| Привід коліс | Самохідна, варіатор (змінна швидкість) |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 84 дБ(А) |
| Різальна система | роторна |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип питания | акумуляторна |
| Тип пуску | електростартер, ручний |
| Ширина скошування | 510 мм |
Информация для заказа
- Цена: 69 999 ₴



