Кущоріз акумуляторний Husqvarna Aspire H50-P4A без АКБ і ЗУ (9706203‑02)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 кг |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 97 дБ(А) |
| Довжина ножів | 50 см |
| Комплектація | без АКБ і ЗП, гарантійний талон, інструкція |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 82 дБ(А) |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип двигуна | PMDC (щітковий) |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Швидкість різання | 2800 різ/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 399 ₴



