Аккумуляторные ножницы Husqvarna Aspire S20-P4A (18 В, без АКБ, 200 мм) (9707166-02)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.2 кг |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 97 дБ(А) |
| Источник питания | Акумулятор |
| Довжина ножів | 200 мм |
| Комплектация | без АКБ і ЗУ, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 82 дБ(А) |
| Тип двигателя | PMDC (щітковий) |
| Скорость резки | 2800 різ/хв |
Информация для заказа
- Цена: 8 299 ₴



