Повітродувка акумуляторна Husqvarna Aspire B8X-P4A (18 В, 4 А*год, 40 м/с) (9706204-04)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Габаритні розміри | 863х126х234 мм |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 93 дБ(А) |
| Комплектація | акумулятор (модель P4A 18-B72), зарядний пристрій (модель P4A 18-C70), інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Підвіска травокосарки | Не входить до комплектації |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 82 дБ(А) |
| Тип двигуна | BLDC (безщітковий) |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Швидкість повітря | 40 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 499 ₴



