Трактор садовый бензиновый Husqvarna TC 114 (12,4 л.с., 950 мм) (9706223-01)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Объем травосборника | 250 л |
| Характеристики двигателя | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Объем топливного бака | 6 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 214 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 850х1700х1135 мм |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 97.6 дБ(А) |
| Двигун, виробник | Husqvarna |
| Модель двигуна | HS 452AE |
| Муфта включення ножів | Електромагнітна |
| Об'єм циліндра | 425 см.куб |
| Мощность | 12.4 к.с. |
| Привід коліс | Задній |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 83.4 дБ(А) |
| Тип питания | бензин |
| Тип повітряного фільтра | Картридж з попереднім фільтром |
| Тип пуску | електропуск |
| Ширина скошування | 95 см |
Информация для заказа
- Цена: 154 999 ₴



