Кусторез телескопический аккумуляторный Husqvarna 120iTK4-H (36 В, 2 А*ч, 50 см) (9705159-05)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 94 дБ(А) |
| Довжина в розкладеному стані | 230 см |
| Длина рабочей части | 50 см |
| Діаметр гілки | 15 мм |
| Комплектация | ніж, акумулятор, зарядний пристрій, гарантійний талон, інструкція з експлуатації |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 81.3 дБ(А) |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость резки | 2800 різ/хв |
Информация для заказа
- Цена: 14 149 ₴


