Газонокосарка акумуляторна Husqvarna LC 137i КІТ (36 В, 4 А*год, 375 мм) (9705009-04)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Объем травосборника | 40 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Висота обробки | 25 - 75 мм |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 88 дБ(А) |
| Источник питания | Акумуляторні |
| Комплектация | інструкція з експлуатації, акумулятор, зарядний пристрій, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість обертів валу при номінальному навантаженні | 3 200 об/хв |
| Площа газону | 500 м² |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 77 дБ(А) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип пуску | електростартер, ручний |
| Ширина скошування | 375 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 999 ₴



