Скарификатор Husqvarna S 500 PRO (5.4 л.с., 500мм) (9706529-01)
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 66 кг |
| Габаритні розміри | 1200x820x1020 мм |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 98 дБ(А) |
| Глубина обработки | 5 мм |
| Двигун, виробник | Briggs & Stratton 950 Series |
| Источник питания | Бензинові |
| Дополнительно | складана ручка управління, регулювання глибини обробки, функція скарифікації, вал з ударними ножами (28 ножів) |
| Діаметр коліс (передніх / задніх) | 210 мм / 250 мм |
| Комплектация | колеса (4 шт.), інструкція з експлуатації, гарантійний талон, упаковка |
| Матеріал корпуса | сталь |
| Объем двигателя | 212 куб. см. |
| Объем топливного бака | 3.1 л |
| Об'єм циліндра | 169 куб.см. |
| Мощность | 5.4 к.с. |
| Режимы работы | 4 |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 83.3 дБ(А) |
| Різальна система | ножова |
| Система охлаждения | Воздушная |
| Тип двигателя | 4-тактний |
Информация для заказа
- Цена: 62 999 ₴



