Кусторез аккумуляторный Husqvarna Aspire S20-P4A (18 В, без АКБ, 200 мм) (9707167-02)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.7 кг |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 84 дБ(А) |
| Довжина ножів | 20 см |
| Дополнительно | швидка заміна ножів без інструментів |
| Общая длина | 189 см |
| Комплектация | буз АКБ та ЗП, штанга Aspire PoleP4A, колеса, ніж для кущів 20 см, ніж для трави 12 см, захисні чохли на леза, гарантійний талон, інструкція з експлуатації |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 75 дБ(А) |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | PMDC (щітковий) |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость резки | 2800 різ/хв |
Информация для заказа
- Цена: 6 299 ₴



