Газонокосарка бензинова Husqvarna LC 140SP (2.6 к.с., 400 мм) (9704882-01)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Husqvarna |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Тип пересування | Самохідна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм паливного бака | 0.8 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота обробки | 25-75 мм |
| Габаритні розміри | 775x510x480 мм |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 95 дБ(А) |
| Двигун, виробник | Husqvarna |
| Джерело живлення | Бензин |
| Додатково | шарикопідшипники в колесах, складана ручка управління, викид трави назад |
| Кількість рівнів висоти зрізу | 10 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Модель двигуна | HS 123A |
| Об'єм двигуна | 125 куб.см. |
| Площа газону | 700 м2 |
| Потужність | 2.6 к.с. |
| Привід коліс | Задній |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 81 дБ(А) |
| Різальна система | ножова |
| Система регулювання висоти ножа | центральна |
| Тип двигуна | 4-тактний |
| Тип пуску | ручний стартер |
| Ширина скошування | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 499 ₴



