Аккумуляторный высоторез комби Husqvarna 120iTK4-P+PK4 (36 В, без АКБ) (9705159-01)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (без батареї та ріжучого обладнання) | 3.55 кг |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 97 дБ(А) |
| Источник питания | Акумуляторні |
| Длина рабочей части | 25 - 30 см |
| Дополнительно | телескопічна конструкція |
| Комплектация | без АКБ і ЗП, інструкція, гарантійний талон |
| Крок | 1/4" |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 80.6 дБ(А) |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Швидкість ланцюга в робочому режимі | 10 м/с |
Информация для заказа
- Цена: 8 399 ₴



