Аккумуляторный триммер + Кусторез Husqvarna 215iL + 215iHD45 KIT (36 В, 2 А*ч, 310 мм) (9705361-01)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | Кущоріз - 3.2 (без батареї)|Тример - 2.9 (без батареї) |
| Источник питания | Акумуляторні |
| Комплектация | Тримерна головка Husqvarna R25B, акумулятор Husqvarna 40-B140 Li-Ion; 4.0 Ач (арт.9704572-01), зарядний пристрій Husqvarna 40-C80 (арт.9704878-01), інструкція користувача, гарантійний талон |
| Напруга акумулятора | 36 В |
| Робоча довжина | Кущоріза 450 мм |
| Різальна система | Тримера - волосінь / Кущоріза - ніж |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тримерна головка | R25B |
| Скорость вращения вала | Тример - 6800 об/хв / Кущоріз - 3000 об/хв |
| Ширина обработки | Тример - 310 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 949 ₴


