Бензорез Husqvarna K970Chain 18 (6.4 л.с., 350 мм) (9676605-01)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Husqvarna |
| Вес | 9.6 кг |
| Объем топливного бака | 1 л |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 456x294x380 мм |
| Гарантований рівень потужності звуку, LWA | 115 дБ(А) |
| Глибина різу | 390 мм |
| Источник питания | Бензинові |
| Диаметр диска | 350 мм |
| Об'єм циліндра | 93.6 куб.см. |
| Мощность | 6.5 к.с. |
| Рівень звукового тиску на вухо оператора | 104 дБ(А) |
| Система охлаждения | рідинна |
| Тип двигателя | 2-тактний |
| Тип пуску | ручний |
| Швидкість ланцюга в робочому режимі | 26 м/с |
| Швидкість обертання відрізного диску | 9000-9300 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 101 700 ₴



