
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch Professional GDS 18V-215 в кейсе (18 В, 2x2 А*ч) (06019N2022)
12 534 ₴
- Готово к отправке
- Код: 06019N2022
+380 (97) 306-03-40
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch Professional GDS 18V-215 в кейсе (18 В, 2x2 А*ч) (06019N2022)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Вес | 1.1 кг |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 121x77x210 мм |
| Дополнительно | реверс, руків'я з прогумованим покриттям, тримач біт із шестигранним хвостовиком, функція автоматичної зупинки або уповільнення, світлодіодне підсвічування |
| Діаметр шурупів | M16 |
| Комплектация | АКБ GBA 18V 2 А*год та ЗП GAL 18V-20, інструкція, гарантійний талон, кейс, упаковка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 215 Н*м |
| Количество ударов | 3000 / 3800 уд/хв |
| Количество скоростей | 2 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Уровень шума | 100 дБ |
| Різьба шпинделя | 1/4" (6.35 мм) |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Хвостовик | шестигранний |
| Скорость вращения вала | 2100 / 3300 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 12 534 ₴






