Аккумуляторный ударный гайковерт Bosch Professional GDX 18V-285 в L-BOXX (18 В, 2x4 А*ч) (06019N2102)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4 А*год |
| Вес | 1.1 кг |
| Габаритні розміри | 147x73x210 мм |
| Дополнительно | реверс, руків'я з прогумованим покриттям, тримач біт із шестигранним хвостовиком, функція автоматичної зупинки або уповільнення, світлодіодне підсвічування |
| Комплектация | АКБ 2x4 А*год та ЗП GAL 18V-40, затискач для кріплення на ремені, інструкція, гарантійний талон, кейс, упаковка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 285 / 200 Н*м |
| Количество ударов | 3000 / 3600 уд/хв |
| Количество скоростей | 2 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Патрон | квадратне фрикційне кільце на 1/2" та наскрізний отвір |
| Уровень шума | 99 дБ |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Хвостовик | шестигранний |
| Скорость вращения вала | 2000 / 2800 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 16 878 ₴







