
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSB 18V-65 в L-BOXX (18 В, 2x5 А*год, 65 Н*м) (06019N3303)
14 214 ₴
- Готово до відправки
- Код: 06019N3303
+380 (97) 306-03-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch Professional GSB 18V-65 в L-BOXX (18 В, 2x5 А*год, 65 Н*м) (06019N3303)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2x5 А·год |
| Габаритні розміри | 234x234x94 мм |
| Додатково | система KickBack Control, LED-лампі |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 35 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Діаметр шурупів | 10 мм |
| Комплектація | АКБ GBA 18V 2x5 А*год і ЗП GAL 18V-40, інструкція, гарантійний талон, L-BOXX 136N, картонна коробка |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 65 Н·м |
| Кількість ударів | 27000 уд/хв |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Швидкість обертання вала | 550-2100 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 214 ₴










