Аккумуляторная дрель Bosch UniversalDrill 18V-60 (18 В, без АКБ, 60 Нм) (06039D7000)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 35 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 13 мм |
| Комплектация | без АКБ і ЗП, подвійна насадка для загвинчування, інструкція, гарантійний талон |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 60 Н*м |
| Патрон | 13 мм, швидкозатискний з Auto-Lock |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость вращения вала | 0-500 / 1900 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 660 ₴








