Аккумуляторная дрель-шуруповерт Bosch UniversalDrill 18V (18 В, 1.5 А*ч, 34 Нм) (06039D4001)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр свердління (дерево, пластик) | 30 мм |
| Діаметр свердління (метали та сплави) | 10 мм |
| Крутний момент (жорсткий / м'який) | 34 Н*м |
| Патрон | 10 мм, швидкозатискний з Auto-Lock |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Скорость вращения вала | 0-440 / 1450 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 4 956 ₴



