Бензопила Konner&Sohnen KS CS31G-20 (3.1 к.с., 500 мм)
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 5.6 кг |
| Габарити полотна | 500 мм |
| Габаритні розміри | 505х255х300 мм |
| Дополнительно | гальмо ланцюга, антивібраційна система, легкий пуск, бокове натяжіння ланцюга, автоматичне змащування ланцюга |
| Крок зубців | 0.325" |
| Количество звеньев | 78 |
| Объем двигателя | 54.5 куб.см |
| Об'єм оливного бака | 0.26 л |
| Объем топливного бака | 0.55 л |
| Мощность | 3.1 к.с. |
| Уровень шума | 117 дБ |
| Тип питания | бензин |
| Скорость вращения вала | 11000±500 об/хв (холостий хід) / 8500 об/хв (робоча швидкість) |
| Ширина паза | 1.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 699 ₴











