Литий-железо-фосфатная аккумуляторная батарея KS LB 24-100 (25.6 В, LiFePO4, 100 А*ч / 2560 Вт*ч)
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Ємність акумулятора | 100 А*год / 2560 Вт*год |
| Вес | 27 кг |
| Габаритні розміри | 557×547×227 мм |
| Дополнительно | комунікація: RS-485 / RS-232 / CAN-bus, глибина розряджання 95% |
| Напруга акумулятора | 25.6 В |
| Струм заряджання акумулятора | рекомендований 50A (0,5C), максимальний 100A (1C) |
| Степень защиты | IP21 |
| Температура використання | заряджання: від 0 °C до 45 °C, розряджання: від -10 °C до 45 °C |
| Тип аккумулятора | LiFePO₄ (літій-залізо-фосфатна) |
Информация для заказа
- Цена: 43 999 ₴








