Эксцентриковая шлифмашина Bosch PEX 220 A (0.22 кВт, 125 мм) (0603378000)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань / ходів | 2.5 мм |
| Вес | 1.2 кг |
| Габаритні розміри | 154x285x180 мм |
| Длина кабеля | 2.5 м |
| Диаметр диска | 125 мм |
| Комплектация | шліфувальний лист, гумова тарілчаста шліфувальна платформа, інструкція, гарантійний талон, упаковка |
| Кількість коливань / ходів | 24000 ход/хв |
| Мощность | 220 Вт |
| Тип крепежа | кріплення на липучку |
Информация для заказа
- Цена: 3 100 ₴







